Algemeen Verpleegkundige Cardiologie

 • Ziekenhuis
 • Leiderdorp
 • MBO/HBO
 • 24 - 36
 • € 3.468,-
Algemeen Verpleegkundige Cardiologie

Wij zijn op zoek naar:

Algemeen Verpleegkundige Cardiologie

Wie beter dan je toekomstige collega's kunnen vertellen hoe het is om te werken als verpleegkundige op de afdeling Cardiologie? Aan het woord is Marilla Droogh:

‘Ons team bestaat uit ongeveer 60 verpleegkundigen. We zijn een redelijk jong team met veel twintigers en dertigers. Het is een heel gezellig team, maar we weten ook wanneer het nodig is om hard te werken. Iedereen is fijn in de omgang en we staan voor elkaar klaar. We staan open voor nieuwe dingen en helpen elkaar. Ik heb een heel goed gevoel bij dit team. Dat hoor ik ook van nieuwe collega’s die warm worden verwelkomd. Patiënten zeggen vaak dat zij zien dat we het leuk hebben met elkaar en collegiaal zijn naar elkaar. Dat vind ik heel leuk om te horen. Word jij mijn nieuwe collega?’

Wat ga je doen als verpleegkundige op de afdeling Cardiologie?

Cardiologie is een complexe, acute en chronische afdeling voor alle aandoeningen omtrent het hart. Bij ons kun jij je verdiepen in de gehele cardiologische zorgketen. Je werkt nauw samen met arts-assistenten, cardiologen, fysiotherapeuten, hartfalen verpleegkundigen en de hartbewaking. Samen zetten we ons in om de beste zorg te leveren.

We behandelen patiënten uit diverse categorieën. Zo zien we patiënten voor specifieke ingrepen tot langdurige en chronisch zieke patiënten. Denk aan verschillende ziektebeelden zoals endocarditis, hartfalen maar ook verschillende hartritmestoornissen die behandelt moeten worden. Jij hebt de regie over het totale zorgproces rondom de patiënt. Het werk is enorm dynamisch en doet een beroep op alle competenties binnen jouw vakgebied. Van voorlichting geven tot interventies toepassen tot palliatieve zorg. Jouw coaching skills komen goed van pas voor het begeleiden en coachen van studenten en stagiaires verpleegkunde. 

Je kunt je kennis verbreden in een werk- of vakgroep. Voorbeelden van werkgroepen zijn harthalen, onderwijs of voorbehouden handelingen. En zo zijn er nog veel meer werkgroepen waar jij verdieping kunt zoeken en een bijdrage levert aan de kwaliteit op onze afdeling. Maar er is veel meer om jezelf te verbreden. Zo hebben we een schakeltraject naar de hbo-v opleiding of kun je cursussen volgen op het gebied van hartziekten. Dus wil jij je hart volgen? Neem deze dan mee naar onze afdeling Cardiologie en zie wat het jou allemaal te bieden heeft!

‘Volg je hart want dat klopt!’

Wat hebben wij jou te bieden als verpleegkundige?

Bij Alrijne zorgen we goed voor mensen; patiënt, bewoner en medewerker.

Jouw toekomst staat bij ons centraal. Je mag rekenen op een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden waaronder:

 • Een salaris van maximaal €3.468,- bruto (fwg 45) op fulltime basis met daarbovenop onregelmatigheidstoeslagen;
 • Een arbeidsovereenkomst voor 24 tot 36 uur per week voor de duur van een jaar en als we goed matchen bieden wij je graag een vast contract aan;
 • Een warm, enthousiast en professioneel team dat jou graag welkom heet;
 • Met onze speciale fiscale regeling kun je met veel voordeel mooie producten aanschaffen zoals een fiets, laptop, smartphone of Bol.com en Coolblue bonnen;
 • Ruime ontwikkelingsmogelijkheden: we hebben een uitgebreide, gunstige opleidingsregeling. We bieden veel trainingen aan via GoodHabitz;
 • De mogelijkheid om je te ontwikkelen tot regieverpleegkundige;
 • Een vakantietoeslag van 8,33% en een eindejaarsuitkering van 8,33%;
 • Bij de inroostering houden we rekening met persoonlijke voorkeuren, maar als collega’s onderling stellen we ons ook flexibel op;
 • Een uitstekend pensioen bij pensioenfonds Zorg & Welzijn;
 • Goede parkeergelegenheid in de directe omgeving van het ziekenhuis;
 • We hechten waarde aan een goede work-life balance en bieden ouderschapsverlof, zorgverlof of een sabbatical aan wanneer jij dit nodig hebt.

Als verpleegkundige voldoe je aan de volgende functie-eisen:

 • Je bent BIG geregistreerd mbo of hbo-verpleegkundige;
 • Je hebt minimaal één jaar relevante klinische ziekenhuis ervaring;
 • Je hebt affiniteit met de cardiologische doelgroep en de afdeling;
 • Een leergierige instelling en je staat open voor ontwikkeling en uitdagingen;
 • Je werkt graag samen in een groot team maar functioneert ook goed als zelfstandig verpleegkundige;
 • Je bent stressbestendig en houdt het hoofd koel in lastige situaties;
 • Je kunt een actuele Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) overleggen voorafgaand aan indiensttreding.

Vragen

Ben je enthousiast geworden en zie jij jezelf al werken op onze afdeling? Of wil je meer weten of een dag meelopen? Je bent van harte welkom! Je kunt contact opnemen met Frank Boogmans, teamleider afdeling Cardiologie via het nummer 071-5828357.

Een dagdeel proberen?

Wil je een dagdeel meelopen? Je bent welkom! Upload jouw CV en korte motivatie. Dan bekijken wij wat de mogelijkheden zijn. We nemen binnen 5 werkdagen contact met je op.

Sollicitatieprocedure

Je solliciteert
Eerste gesprek
Evt. tweede gesprek
Arbeidsvoorwaarden
Aan ’t werk!

Heb je jouw vacature niet kunnen vinden?

Geen probleem, schrijf je in voor onze jobalert en wij houden je op de hoogte over onze nieuwe vacatures in jouw vakgebied.

Inschrijven jobalert

Alrijne Zorggroep

Postbus 4220
2350 CC Leiderdorp

071 517 8002

hrm@alrijne.nl