Verhalen
Esther de Wekker, Verpleegkundige in opleiding:

“Ik ben zelf begonnen als verzorgende IG. Inmiddels ben ik verpleegkundige in opleiding. Elke dag is anders.”

Alrijne-ster aan het woord: Esther de Wekker

Alrijne Zorggroep heeft het keurmerk ‘Beste Werkgever 2019-2020’ behaald van onderzoeksbureau Effectory. Dit keurmerk ontvangt Alrijne omdat de organisatie boven de branche-benchmark presteert op het thema Werkgeverschap in het medewerkersonderzoek 2019. Alrijne Zorggroep heeft één ster behaald.

Super natuurlijk, maar de echte sterren zijn onze medewerkers! Daarom lichten we verhalen uit van verschillende medewerkers. Lees over de ervaringen van Esther de Wekker, leerling verpleegkundige.

Wat vind je fijn aan werken bij Alrijne?

Esther: ‘De sfeer binnen Alrijne vind ik zelf zeer fijn en gemoedelijk. Het voelt kleinschalig aan en dat vind ik gewoon prettig werken. Je merkt dat iedereen gelijk is aan elkaar. Dit zie je ook terug in de mate waarin medewerkers betrokken worden bij grote veranderingen, zoals het strategieproject. Dat zijn plannen die de gehele organisatie aangaan en dan is het heel fijn dat elke laag daarbij betrokken wordt.’

Wat vind je leuk aan je baan?

Esther: ‘Ik ben zelf zeven jaar geleden begonnen als verzorgende IG op de afdeling De Brug. Inmiddels ben ik verpleegkundige in opleiding op dezelfde afdeling. In die zeven jaar is elke dag anders geweest. De afwisseling maakt het onwijs interessant. Iedereen komt binnen met een ander ziektebeeld en iedere patiënt heeft een andere aanpak nodig. Ik ben onwijs trots op onze afdeling. Samenwerken staat bij ons echt voorop. We hebben als team heel veel voor elkaar over. En ik ben super trots op wat we met zijn allen bereikt hebben!’

Waar liggen nog verbeterpunten voor Alrijne?

Esther: ‘Ik denk dat we binnen Alrijne elkaar nog wel meer kunnen versterken. Onze afdeling zou bijvoorbeeld heel goed met de afdeling Orthopedie kunnen samenwerken. Daarmee kunnen we de verschillende locaties ook iets meer verbinden. En zo zullen er vast nog wel meer afdelingen zijn die elkaar kunnen versterken.’

Vragen over werken bij Alrijne?

Vragen over werken bij Alrijne?

Neem contact met ons op via 071 517 8002 of hrm@alrijne.nl