Verpleegkundige Neurologie / Neurochirurgie / Stroke-Care Unit

 • Ziekenhuis
 • Leiderdorp
 • MBO/HBO
 • 32 - 36
Verpleegkundige Neurologie / Neurochirurgie / Stroke-Care Unit

Wij zijn per direct op zoek naar:

Verpleegkundige Neurologie / Neurochirurgie / Stroke-Care Unit

Ben jij onze nieuwe Verpleegkundige voor de verpleegafdeling Neurologie / Neurochirurgie / Stroke-Care Unit, voor 32-36 uur per week? Wil jij graag werken in een warm professioneel team waar je er nooit alleen voor staat? Trekt de afwisseling acute zorg, neurologische – en neurochirurgische zorg je aan? Dan zoeken wij jou voor onze afdeling. Samen bouwen wij aan een werkomgeving waarin jij je verder kunt ontwikkelen in jouw vak én mee kunt helpen aan onze ambitie: oprechte aandacht voor zorg en de beste zorg op de beste plek in de regio.


Wat ga je doen als Verpleegkundige op de verpleegafdeling Neurologie / Neurochirurgie / Stroke-Care Unit

Het ene moment verpleeg je een patiënt met een CVA, terwijl je het andere moment een patiënt controleert die net geopereerd is aan een hernia. In alle gevallen willen we natuurlijk dat de patiënt snel herstelt. Als verpleegkundige speel jij hierin een belangrijke rol. Dit doe je door het geven van voorlichting, het verrichten van verpleegtechnische handelingen en het stimuleren van zelfredzaamheid. Je wisselt de verpleegkundige zorg af tussen Neurologie, Neurochirurgie en de Stroke-Care Unit (SCU).

Onze patiënten met een herseninfarct of hersenbloeding komen via de SEH op de Stroke-Care Unit waar wij als verpleegkundigen zorg verlenen door het bewaken van de vitale en neurologische functies. We starten vrijwel direct met de behandeling om de patiënt snel te laten herstellen. Dit doen we samen met een team bestaand uit artsen en collega’s uit andere disciplines zoals logopedisten, fysiotherapeuten en ergotherapeuten.

Een herseninfarct of hersenbloeding verandert het leven ingrijpend. Wij zijn als team de steun en toeverlaat van patiënten in deze confronterende periode. Nadat onze patiënt de Stroke-Care Unit verlaat, wordt deze verder behandeld op onze verpleegafdeling. Hier behandelen we ook patiënten met andere neurologische aandoeningen zoals tumoren hersenvliesontstekingen of Parkinson.

Op onze afdeling worden ook dagelijks neurochirurgische patiënten opgenomen. Deze patiënten ondergaan een operatie aan de wervelkolom.

Naast de zorg aan de patiënt, ben je coach van MBO-/HBO-studenten. Onder jouw supervisie runnen deze studenten zelfstandig een unit waar ze de ruimte krijgen om te leren, te vallen en op te staan. Bij ons werk je aan je eigen ontwikkeling en groei, terwijl je tegelijkertijd de kwaliteit van de zorg verbetert!

Als Verpleegkundige voldoe je aan de volgende functie-eisen:

 • Je bent BIG geregistreerd verpleegkundige. Ervaren of starter, MBO-V of HBO-V; jij bent welkom!
 • De kwaliteit van zorg vind jij belangrijk. Jouw actuele kennis, ervaring en talenten, zet je in om goede zorg te leveren.
 • Jij ziet goede communicatie met patiënt, familie en collega’s als een belangrijk onderdeel van je werk.
 • Samen bereiken we de beste zorg. We maken gebruik van elkaars kennis en ervaring. Als verpleegkundig professional kun jij je hierin vinden en werk je graag samen.

Wat hebben wij jou als Verpleegkundige te bieden?

Bij Alrijne zorgen we goed voor mensen, maar ook voor jou. Jouw toekomst staat bij ons centraal. Je mag rekenen op een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden waaronder:

 •  Een salaris van maximaal € 3.322,- (FWG 45) op fulltime basis;
 • Direct een vast contract na een proefperiode van twee maanden;
 • Een vakantietoeslag van 8,33% en een eindejaarsuitkering van 8,33%;
 • Met onze speciale fiscale regeling kun je met veel voordeel mooie producten aanschaffen zoals een fiets, laptop, smartphone of Bol.com en Coolblue bonnen.
 • Ruime ontwikkelingsmogelijkheden: we hebben een uitgebreide, gunstige opleidingsregeling. Trainingen kun je volgen wanneer je maar wilt via GoodHabitz.

Deel jij onze ambitie en wil je meer informatie over deze functie? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie. Heb je inhoudelijke vragen? Teamleider Gaby van Oers beantwoordt deze met plezier! Bel Gaby via 071 582 8775.

_______________________________________________________________________

Wij werven zelf
Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. CV’s die door bureaus ongevraagd worden gepresenteerd nemen wij niet in behandeling en er kunnen geen rechten aan ontleend worden.

Een dagdeel proberen?

Wil je een dagdeel meelopen? Je bent welkom! Upload jouw CV en korte motivatie. Dan bekijken wij wat de mogelijkheden zijn. We nemen binnen 5 werkdagen contact met je op.

Sollicitatieprocedure

Je solliciteert
Eerste gesprek
Evt. tweede gesprek
Arbeidsvoorwaarden
Aan ’t werk!

Heb je jouw vacature niet kunnen vinden?

Geen probleem, schrijf je in voor onze jobalert en wij houden je op de hoogte over onze nieuwe vacatures in jouw vakgebied.

Inschrijven jobalert

Alrijne Zorggroep